вівторок, 27 лютого 2018 р.

Інтернет-конференція

У березні 2018 року на Черкаському освітянському порталі відбудеться обласна науково-практична Інтернет-конференція «STEM-освіта як перспективна форма інноваційної освіти в Україні».
Мета проведення Інтернет-конференції – пошук та виявлення ефективних підходів застосування технологій STEM-навчання та інноваційних моделей розвитку обдарованої молоді.
Наукова тематика конференції охоплює такі напрями (але не обмежується ними):
  1. Теоретичні аспекти STEM-освіти.
  2. STEM-освіта від дошкільника до компетентного випускника.
  3. STEM-освіта як напрям модернізації освітнього середовища.
  4. Впровадження робототехніки у навчально-виховну діяльність.
  5. Використання можливостей цифрової лабораторії Еinstein™ в освітньому процесі.
  6. Інноваційне мислення учителя та учня як база для розвитку STEM-освіти. 
    Статті та заявки для участі в Інтернет-конференції надсилати до 31 березня 2018 року на адресу: stem.osvita.ck@gmail.com
Матеріали Інтернет-конференції будуть розміщені 25 квітня 2018 року на сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» http://oipopp.ed-sp.net/taxonomy/term/3086  (у розділі «Конференції, семінари», підрозділі «Інформація про результати проведення Інтернет-заходів»). Крім цього, планується випуск електронної збірки матеріалів Інтернет-конференції.
Учасники Інтернет-конференції, статті яких будуть розміщені на сайті, отримають сертифікати.
Вимоги до оформлення статті: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал –1,5,  всі поля – 2 см, редактор Word 97-2003. 
На першому рядку у правому куті – ініціали та прізвище автора, посада та місце роботи (напівжирними літерами). На наступному рядку друкується назва статті (відцентрована, великими напівжирними літерами). Через один рядок  курсивом – анотація (3-4 рядки) українською мовою. Через півтора рядка – основний текст статті. Після тексту статті обов’язково подається список використаних джерел. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [3, с. 136], де перша цифра – порядок джерела у списку літератури, а друга – номер сторінки. Загальний обсяг статті 5–8 сторінок.

пʼятниця, 16 лютого 2018 р.

Районний семінар - тренінг


Сьогодні,16 лютого, на базі Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, розпочав свою дводенну роботу районний  семінар-тренінг для  вчителів початкових класів, які викладатимуть у 1 класі 2018-2019 н.р.  Керівник семінару-тренінгу – Саламашенко  Ольга Василівна, в цікавій, доступній та зрозумілій формі донесла учасникам тренінгу представлену тему занять.
Вчителі  переглянули та обговорили відеоролики, познайомилися з практикою проведення ранкової зустрічі, організацією освітнього середовища та засобами навчання для першокласників в Новій українській школі, рекомендованими Міністерством освіти і науки України.
Отримали поради щодо здійснення класного менеджменту, використання учнями «Щоденника вражень», створювали модель майбутнього першокласника та інше. Ці та ряд інших порад , вправ  допоможуть учителям початкових класів організувати навчання першокласників по-новому, з урахуванням їхніх інтересів.
«Дякую колегам за співпрацю! Разом ми побудуємо Нову українську школу»,  - такими словами завершила семінар - тренінг Ольга Василівна.

Фотоколаж 














Вчителі висловили слова вдячності Ользі Василівні за організацію та проведення семінару – тренінгу та отримані задоволення від роботи.