неділя, 31 липня 2022 р.

План роботи МО на 2022-2023 н.р.

п/п

Зміст роботи

     Форма

проведення

Відповідальний


І ЗАСІДАННЯ (серпень)

Тема. Нова парадигма освіти у глобальному світі

Виклики сучасного світу потребують нової освітньої парадигми, орієнтованої на майбутнє.

                                                Гордон Драйвен, Джаннет Вос

Мета. Вивчити основні нормативні документи, що регламентують функціонування  початкової  школи; обговорити  виконання  плану роботи методичного  об’єднання за  2020-2021 н.  р. та затвердити план роботи на  2021-2022н.р.;розглянути методичні рекомендації щодо проведення першого   уроку; проаналізувати  навчальні  програми, підручники, зошити. 

1.

Аналіз роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД за попередній 2021-2022 н. р.

Звіт керівника методичного об’єднання

Керівник МО

 

2.

Розгляд та затвердження плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД на 2022-2023 н. р.

Обговорення за круглим столом

 

Члени МО

3.

Актуальний інструктаж. Нормативно- правові документи щодо організованого початку 2022-2023 навчального року.

Обговорення

 Керівник МО

4.

Інтерактивні інструменти формувального оцінювання у роботі вчителя початкових класів.

Обговорення

Заступник директора з НВР

5.

Рекомендації до проведення Першого уроку-2022.

Обговорення

Члени МО

6.

Off/ On Line: як увімкнути увагу та цікавість до навчання?

 

Члени МО


четвер, 7 липня 2022 р.

Звіт про роботу методичного об’єднання вчителів початкових класів і вихователів ГПД за 2021-2022н.р.

 

Цей навчальний рік видався дуже незвичайним і важким у зв'язку з пандемією COVID-19 та війною в Україні. Ми мали довгі канікули та дистанційне навчання.

Сучасна школа в умовах модернізації освіти потребує «нового» типу вчителя, який творчо думає, володіє сучасними методами і технологіями освіти, прийомами психолого-педагогічної діагностики, способами самостійного конструювання педагогічного процесу в умовах конкретної практичної діяльності, умінням прогнозувати свій кінцевий результат.

Реформування освіти в умовах Нової української школи диктує сьогодні нові підходи до підготовки учнів початкової школи. Пріоритетним стає всебічний розвиток особистості дитини, оволодіння ключовими та предметними компетентностями, наскрізними вміннями, необхідними життєвими і соціальними навичками, що забезпечують її готовність до життя в демократичному й інформаційному суспільстві.

Учитель – основна дійова особа в реформуванні сучасної освіти. Змінюються орієнтири освіти – змінюється й сам учитель, змінюється мета і завдання його діяльності. Як зазначається в документах з реформування освіти, нова школа потребує нового вчителя, який є агентом змін.

Керуючись викликами сьогодення, методичною проблемою школи, методичне об’єднання вчителів початкових класів і вихователів ГПД в 2021-2022 навчальному році продовжило роботу над проблемним питанням: «Удосконалення методичної компетентності вчителя шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій».